Zamówienia przyjmujemy również telefonicznie
 

 
+48516155120

+48668316273

 

Poniedziałek - Piątek 10:00-18:00

Sobota 10:00-15:00

Dlaczego z nami się opłaca?
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Moto Konfigurator

Wybierz swój motocykl

YZF R6

Znaleziono: 650 produktów

Kultowa Yamaha R6 miała premierę w 1998 roku. Jest jednym z najpopularniejszych na świecie motocykli w klasie do 600 cm3. Niska waga, w połączeniu z dużą mocą sprawiają, że japoński model wyróżnia się niesamowitymi osiągami. W asortymencie naszego sklepu można znaleźć akcesoria do Yamaha YZF-R6, takie jak Crash Pady, a także pojemne i wytrzymałe sakwy boczne i kufry, które idealnie sprawdzają się w trakcie długich tras.
Oferujemy ponadto elementy zawieszenia, filtry oleju i powietrza, lampy LED, osłony i wiele innych. Dobry stan techniczny motocykla znacząco poprawia bezpieczeństwo, dlatego wszystkie elementy eksploatacyjne powinny być wymieniane zgodnie z zaleceniami producenta.

Części do Yamaha YZF-R6 z naszej oferty

Pokrywy zbiornika płynu hamulcowego, dostępne w różnych kolorach, nadadzą nowy wygląd, a solidne stojaki ułatwiają prace konserwacyjne i mycie motocykla. Ponadto, oferujemy wzmocnione zestawy napędowe renomowanych producentów, sportowe szyby i świece zapłonowe. Proponujemy także klocki hamulcowe, charakteryzujące się długą żywotnością i wysoką skutecznością.

Przydatne będą też solidne i niezawodne przewody hamulcowe oraz elementy zawieszenia, dzięki którym motocykl będzie idealnie prowadzić się w każdych warunkach. Tuning Yamahy R6 w wielu przypadkach zaczyna się od wymiany tłumika. W ofercie naszego sklepu można znaleźć wszystkie elementy układu wydechowego do tego motocykla. Dzięki naszym tłumikom, Yamaha R6 zyska nie tylko unikalny wygląd, ale przede wszystkim bardziej sportowe brzmienie. Oferujemy egzemplarze cechujące się różnym wykończeniem, dzięki czemu wybór konkretnego modelu nie stanowi żadnego problemu.