Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Zestawy napędowe

Znaleziono: 2065 produktów

Najlepsze zestawy napędowe - co można znaleźć w naszej ofercie?

Pod pojęciem “zestaw napędowy” kryje się grupa różnego rodzaju elementów związanych z pracą układu przeniesienia napędu, który jest wyposażony w łańcuch. Pozwala on na bezpieczną wymianę układu, bez jednoczesnego ryzyka, iż któraś część będzie nieodpowiednia lub negatywnie wpłynie na inną. Każdy motocyklista powinien mieć wiedzę na temat tego jak należy dbać o napęd i kiedy wymienić poszczególne elementy. Aby pojazd działał tak jak należy, niezwykle ważna jest bowiem nie tylko praca samego silnika, ale również układ napędowy. W naszej ofercie można liczyć na szeroki wybór podzespołów znanych i renomowanych marek. Proponujemy zestawy napędowe z najwyższej półki, jaka jest dostępna na rynku. W asortymencie znajdują się m.in. zębatki SunStar oraz łańcuchy D.I.D., które słyną ze swojej wytrzymałości. Ich zaletą jest także podwyższona odporność na eksploatację, dzięki czemu można liczyć na długą żywotność części, nawet przy dużym obciążeniu zestawu napędowego.

Czym jeszcze wyróżnia się dobry zestaw napędowy do motocykla?

Oferowane przez nas produkty są kompatybilne z pojazdami różnych marek, w tym BMW, Kawasaki, Suzuki, Ducati, HondaKTM czy Yamaha. Gotowe zestawy napędowe to gwarancja idealnego dopasowania oraz pewność, iż wszystkie elementy są nowe. Nie trzeba zatem poświęcać dodatkowego czasu na samodzielny dobór poszczególnych części. Motocyklista musi jedynie określić wielkość przedniej zębatki. Po otrzymaniu zamówienia należy również przygotować łańcuch do pracy z wybraną przez nas zębatką. Zestaw napędowy do motocykla powinien być zawsze wymieniany w sposób kompleksowy, co rozumie się jako inwestycję zarówno w nowe zębatki, jak i nowy łańcuch. Co powinno być dla nas wyraźnym sygnałem, iż przyszedł czas na zakup nowych części? Przede wszystkim zauważalne zużycie zębatek, nierównomierny naciąg łańcucha i konieczność jego częstego regulowania. Dokładne informacje na temat parametrów każdego zestawu można znaleźć w szczegółowym opisie produktów.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel