Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

City Nomad

Znaleziono: 12 produktów

Stylowe i wygodne spodnie City Nomad

Zanim wsiądziesz na motor, musisz zaopatrzyć się w odpowiedni strój. Integralną częścią garderoby motocyklowej są spodnie City Nomad. To funkcjonalna, wygodna w noszeniu odzież, na której nie warto oszczędzać. Ubranie odpowiada wszelkim wymogom motocyklowej mody, dlatego jest chętnie noszone przez miłośników szybkiej jazdy, którzy spędzają dużo czasu w jej towarzystwie. Dżinsy marki City Nomad zostały uszyte z najwyższej jakości elastycznego materiału odpornego na rozdarcia i uszkodzenia mechaniczne. W takich spodniach możesz komfortowo chodzić przez cały dzień. Gwarantują one maksymalną swobodę ruchów. Dzięki praktycznym podszyciom z włókien Du Pont i Kevlar spodnie City Nomad skutecznie chronią użytkownika przed wiatrem i mrozem. Rozmieszczone w okolicach kostek i kolan protektory SAS-TEC efektywnie zabezpieczają te części ciała przed urazami.

Uniwersalne i ponadczasowe produkty marki City Nomad

W sklepie Moto-Tour zaopatrzysz się eleganckie dżinsy dostępne w wersji męskiej i damskiej. Producent spodni motocyklowych City Nomad zadbał o to, aby spełniały one wszelkie oczekiwania użytkowników obojga płci. Spodnie damskie mają specyficzny krój podkreślający wszystkie atuty kobiecej sylwetki. Z kolei do produkcji odzieży męskiej wykorzystano lekki, miękki w dotyku dżins, idealnie dopasowujący się do kształtu ciała. Dzięki perforowanej strukturze skóra ma zagwarantowany dostęp do świeżego powietrza. Prawidłowa wentylacja sprzyja zwiększeniu komfortu jazdy. Niezależnie od tego, czy kupujesz model męski czy damski, masz do wyboru dwa warianty wykończenia spodni – nowoczesny Iron oraz uniwersalny i ponadczasowy Classic.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel