Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Falco - buty motocyklowe

Znaleziono: 113 produktów

Odpowiednio dobrane obuwie odgrywa bardzo istotną rolę w garderobie motocyklisty. Jeśli zatem chcesz kupić wysokiej jakości modele, pomyśl o zaopatrzeniu się w buty Falco. Produkty wykonane ze skóry filcowej łączą w sobie atrakcyjny design oraz wygodę użytkowania. W sklepie Moto-Tour dostępne jest obuwie w różnych rozmiarach, fasonach oraz wariantach kolorystycznych. Niezależnie od tego, na jaki model ostatecznie się zdecydujesz, musisz wiedzieć, że buty motocyklowe Falco doskonale spełniają swoje zadania. Nadają się one do noszenia w różnych warunkach pogodowych i temperaturowych. Znajdująca się wewnątrz wodoodporna membrana skutecznie zabezpiecza skórę stóp przed wilgocią. Równocześnie gwarantuje nogom stały dostęp do świeżego powietrza, zapobiegając ich przepoceniu. Buty Falco doskonale amortyzują stopy w trakcie chodzenia i jazdy na motocyklu. Specjalne wzmocnienia na pięcie, goleniu oraz nosku obuwia efektywnie chronią stopy przed urazami.

Buty motocyklowe Falco – wybierz idealny model dla siebie

W sklepie Moto-Tour mamy świadomość odmienności potrzeb naszych klientów. Dlatego oferujemy użytkownikom buty motocyklowe Falco, które będą w stanie spełnić wszystkie ich oczekiwania i wymagania. Dostępne u nas obuwie dzięki praktycznym sznurowadłom lub zapięciom na klamrę doskonale dopasowuje się do kształtu i wielkości stóp. To sprawia, że buty stabilnie trzymają się na nogach, nie powodując jednocześnie otarć ani podrażnień skóry. Antypoślizgowa podeszwa umożliwia bezpieczne poruszanie się nawet po śliskich nawierzchniach. Wiele modeli wyposażonych jest też w elementy odblaskowe.

 

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel