Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Interkomy Sena

Znaleziono: 105 produktów

 

Interkom motocyklowy Sena - wielkie możliwości i kompaktowe rozmiary

Urządzenia produkowane przez koreańską firmę Sema umożliwiają stworzenie nawet kilkunastoosobowej konferencji. Co więcej, bezproblemowo połączysz interkom ze sprzętem innych firm. Dostępność wielu aplikacji sprawia, że można sterować najważniejszymi ustawieniami z poziomu smartfona lub tabletu, zaś obsługa komend głosowych znacząco podnosi komfort korzystania z urządzenia. Interkomy Sena idealnie sprawdzają się zarówno podczas krótszych wypadów za miasto, jak i długich podróży. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz m.in. kompletne zestawy, mocowanie, piloty, uchwyty montażowe, osłony, nadajniki, przewody, baterie, kamery i wiele innych. Wysoka jakość materiałów użytych do produkcji sprawia, że akcesoria cechują się długą żywotnością i bezproblemowym działaniem. Dodatkowe gadżety zwiększają komfort użytkowania i poszerzają możliwości wykorzystania interkomów.

Firma Sena powstała w 1998 roku i od tego czasu jej produkty systematycznie zyskują na popularności wśród miłośników m.in. motocykli. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości interkomów motocyklowych i akcesoriów umożliwiających swobodne i przede wszystkim bezpieczne porozumiewanie się kierowców. Duży zasięg, w połączeniu z szeregiem dodatkowych funkcji sprawiają, że interkom Sena to świetny wybór zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych motocyklistów. Prosta i intuicyjna obsługa to jedne z głównych zalet systemu. Urządzenia tego typu umożliwiają również słuchanie ulubionej muzyki, radia, a nawet odbieranie przychodzących połączeń telefonicznych.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel