Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Touratech

Znaleziono: 2646 produktów

Teraz masz wysokiej jakości akcesoria motocyklowe na wyciągnięcie ręki. Wystarczy, że zdecydujesz się na zakup produktów marki Touratech dostępnych w ofercie sklepu internetowego Moto-Tour. U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do zapewnienia sobie szybkiej i bezpiecznej jazdy motocyklowej. Firma Touratech słynie przede wszystkim z wytwarzania wysokogatunkowej garderoby motocyklowej, m.in. rękawic, kurtek oraz kasków. Warto pomyśleć również o zakupie innych akcesoriów wspomnianej marki, takich jak amortyzatory oraz kufry, a także siedzenia i szyby motocyklowe. Tego typu osprzęt zwiększa komfort użytkowania motoru, w wielu przypadkach pozytywnie wpływając także na poziom bezpieczeństwa jazdy.

Rękawice, kurtki oraz kaski Touratech idealne dla każdego motocyklisty

W sklepie Moto-Tour chcemy zapewnić Ci nieograniczony dostęp do różnych elementów garderoby motocyklowej. Dlatego też nasz asortyment na bieżąco uzupełniamy o takie produkty, jak:


Sprzedawane przez nas produkty wyróżniają się najwyższą jakością wykonania. Do ich wytworzenia użyto starannie wyselekcjonowanych materiałów, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Odpowiednio dobrane kaski Touratech doskonale zabezpieczają głowę przed urazami, a równocześnie - dzięki wmontowanym systemom wentylacyjnym - zapewniają jej stały dostęp do świeżego powietrza. Właściwie dopasowane kurtki motocyklowe Touratech świetnie układają się na ciele. Umieszczone w okolicach klatki piersiowej, ramion oraz łokci protektory efektywnie chronią skórę przed otarciami i skaleczeniami. Rękawice motocyklowe Touratech stabilnie trzymają się na dłoniach i nie zsuwają się z nich w trakcie jazdy.

Kufry, amortyzatory Touratech i inne akcesoria

W naszej ofercie dostępne są również wysokiej jakości amortyzatory Touratech, które gwarantują stabilność jazdy. Zwykle sprzedawane są one razem z praktycznym zestawem montażowym. W Moto-Tour mamy też coś dla osób lubiących wyruszać w dłuższe trasy motocyklem. Praktyczne kufry Touratech zmieszczą wszystkie niezbędne w podróży przedmioty. Funkcjonalne stelaże pod kufry Touratech gwarantują stabilność utrzymywania się bagażu na motorze.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel