Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Valvoline

Znaleziono: 11 produktów

Oleje Valvoline – najwyższej jakości produkty w przystępnej cenie

Dbasz o swój motocykl jak o ukochane dziecko. Dlatego do pielęgnacji jego części używasz wyłącznie najwyższej jakości preparatów. W sklepie Moto-Tour zaopatrzysz się w kompleksowe zestawy produktów marki Valvoline, dzięki którym Twój motocykl będzie działał bezawaryjnie przez wiele lat. W naszym asortymencie znajdziesz m.in. oleje Valvoline. To unikalne specyfiki z górnej półki, które umożliwiają utrzymywanie silnika w czystości. Oleje silnikowe Valvoline skutecznie chronią delikatny mechanizm tej maszyny przed wnikaniem cząsteczek brudu oraz kurzu. Równocześnie zapewniają silnikowi optymalne smarowanie. Oleje motocyklowe Valvoline wyróżniają się też wysokim poziomem odporności na utlenianie. Efektywnie zabezpieczają one silnik pojazdu przed zużyciem, niezależnie od częstotliwości eksploatacji maszyny. Regularnie stosowane oleje przekładniowe do skrzyń biegów Valvoline gwarantują również możliwość zaoszczędzenia paliwa.

Płyny hamulcowe i smary ceramiczne Valvoline

Asortyment sklepu Moto-Tour na bieżąco uzupełniamy o płyny hamulcowe Valvoline. To preparaty o wysokich parametrach lepkości i temperatury, które z powodzeniem można wykorzystywać w motocyklach przeznaczonych do jazdy sportowej. Wykazują one także właściwości higroskopijne. Warto także zaopatrzyć się w płyn chłodniczy Valvoline przeznaczony do zabezpieczania podzespołów silnika przed szkodliwym oddziaływaniem ekstremalnie wysokich i niskich temperatur. W sprzedaży dostępne są również smary ceramiczne do części układów hamulcowych i wydechowych.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel