Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

X-Bionic

Znaleziono: 6 produktów

Wysokiej jakości odzież termoaktywna X-bionic

Jeśli jazda motocyklem to pasja, której oddajesz się przez cały rok, w Twojej garderobie powinna koniecznie znaleźć się wysokiej klasy odzież termoaktywna marki X-bionic. Elastyczny ubiór doskonale dopasowuje się do sylwetki, umiejętnie eksponując jej atuty. Ubrania termoaktywne xbionic możesz z powodzeniem traktować jak swoją drugą skórę. Gwarantują one ciału komfort termiczny, ogrzewając je w czasie mrozu oraz chłodząc przy wysokich temperaturach. Bielizna na motocykl doskonale przepuszcza powietrze, zapewniając jego stały dopływ do skóry oraz zapobiegając poceniu się, zwłaszcza w okolicach pach oraz narządów intymnych. Odzież termoaktywna xbionic przeznaczona jest dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Nie krępuje ona swobody ruchów, a zoptymalizowany pas umieszczony w okolicach bioder skutecznie zapobiega zsuwaniu się bielizny nawet przy intensywnym wysiłku fizycznym. Po wewnętrznej stronie ud zlokalizowana jest strefa zwiększonej wentylacji. Owalny splot materiału umieszczony z tyłu kolan błyskawicznie odprowadza nadmiar wilgoci ze skóry.

Bielizna motocyklowa x-bionic – wygodna i funkcjonalna

W sklepie Moto-Tour zaopatrzysz się w odzież termoaktywną, dzięki której będziesz mógł poświęcać się swojej pasji jeszcze częściej niż dotychczas. Bielizna motocyklowa nie powoduje żadnego dyskomfortu przy jej noszeniu. Możesz w niej chodzić przez cały dzień – wkrótce zapomnisz, że w ogóle masz ją na sobie. Ubrania termoaktywne X-bionic ściśle przylegają do skóry i nie powodują obtarć skóry. Nadają się one do noszenia przez alergików. Nie wywołują bowiem reakcji uczuleniowych.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel