Zamówienia przyjmujemy również telefonicznie
 

 
+48516155120

+48668316273

 

Poniedziałek - Piątek 10:00-18:00

Sobota 10:00-15:00

Dlaczego z nami się opłaca?
Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Moto Konfigurator

Wybierz swój motocykl

YZF R125

Znaleziono: 271 produktów

Yamaha R125 miała premierę w 2007 roku i od tego czasu jest jednym z najmocniejszych motocykli w swojej klasie. Niska waga, w połączeniu z niezwykle dopracowanym układem zawieszenia sprawiają, że pojazd charakteryzuje się świetnymi osiągami. W ofercie naszego sklepu dostępne są zarówno części do Yamahy R6, jak i do R125. Wszystkie podzespoły cechującą się wysoką jakością wykonania i długą żywotnością, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji.
Motocykliści, chcąc nadać bardziej rasowe brzmienie swojemu motorowi, wymieniają m.in. tłumiki. W ofercie naszego sklepu dostępne są wszystkie elementy układu wydechowego, produkowane przez renomowane firmy z wieloletnim doświadczeniem. Proponujemy także kompaktowe i wydajne lampy LED, cechujące się niskim poborem prądu i długim działaniem.

Akcesoria do Yamahy YZF-R125 z naszego sklepu

Dobry stan techniczny motocykla wypływa nie tylko na bezpieczeństwo użytkowania, ale również ogranicza do minimum wystąpienie awarii. W asortymencie naszego sklepu znajdują się m.in. katalizatory, filtry powietrza i oleju, a także akumulatory. Proponujemy też wysokiej klasy klocki gwarantujące krótką drogę hamowania w każdych warunkach. 

Tuning Yamahy R125 można zacząć m.in. od wymiany kierunkowskazów i lusterek. Ponadto, dostępne są manetki i końcówki kierownicy w różnych kolorach. Oferujemy szeroki wybór akcesoriów, dzięki którym motocykl zyska nowy wygląd. W naszym sklepie znajdziesz także szyby, zestawy regulowanych klamek, slidery wahacza, a nawet zestawy naprawcze crash pada. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem e-maila lub telefonicznie. Nasi doświadczeni eksperci z chęcią doradzą najlepsze rozwiązanie.

12