Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Kaski Scorpion

Znaleziono: 368 produktów

Modele firmy Scorpion to solidnie wykonane produkty. Wyróżnić można integralne, otwarte oraz szczękowe warianty, które posiadają nowoczesne rozwiązania techniczne. Wyposażone zostały w technologię, która zwiększa ochronę, a także komfort noszenia kasków. Odpowiednia wentylacja oraz przyjemny w dotyku materiał wyścielający kask sprawiają, że są to produkty bardzo wysokiej jakości.

Wykonane z trwałych materiałów zapewniają najlepszą ochronę. Jednak to nie wszystko. Oprócz doskonałych właściwości kaski Scorpion posiadają także niezwykły wygląd. Z własnego doświadczenia wiemy, że najlepszy kask to taki, który chroni, zapewnia komfort, jest stylowy, ale także posiada przystępną cenę. Dlatego też szczególnie polecamy te oto produkty. Z modelami Scorpion wykreowanie stylowego wizerunku nie będzie trudne.

Scorpion Exo to marka oferująca szeroki wybór kasków motocyklowych. Stanowi własność KIDO SPORTS, czyli jednego z najbardziej uznanych producentów akcesoriów i odzieży motocyklowej w branży. Każdy kask dla motocyklisty Scorpion to gwarancja zaawansowanej technologii, najlepszych materiałów oraz najnowocześniejszych dostępnych metod konstrukcyjnych, czego doskonałym przykładem jest jeden z najbardziej znanych modeli marki - Scorpion Exo Combat. Co więcej, akcesoria wyróżniają się nie tylko innowacyjnym charakterem, ale również bardzo wysokim komfortem użytkowania, a przy tym atrakcyjną ceną. To kaski stworzone z myślą o osobach, dla których kluczowa jest wysoka jakość wykonania oraz doskonałe wrażenie z jazdy, niezależnie od panujących warunków.

Kaski Scorpion Exo - gwarancja bezpieczeństwa i wytrzymałości

Specjalistyczny sprzęt marki Scorpion jest skrupulatnie testowany przed wypuszczeniem go na rynek. Dzięki temu, przyszli użytkownicy mają pewność, iż otrzymują pewne i bezpieczne akcesorium, odpowiadające ich potrzebom. Marka nieustannie pracuje nad udoskonalaniem swoich produktów, testując kolejne materiały oraz technologie. Modele Exo to kaski uliczne wyróżniające się bardzo wysoką trwałością oraz stosunkową lekkością, dzięki wykorzystaniu 5-warstwowej mieszanki różnych włókien. Co więcej, każdy kask motocyklowy Scorpion, a raczej osłona twarzy, została pokryta powłoką EverClear. Dzięki niej nie trzeba obawiać się o zaparowanie powierzchni. Dodatkowo, powłoka została specjalnie utwardzona, co ogranicza ryzyko zarysowań.

Kaski Scorpion Exo w Moto-Tour

Zapewniamy szeroki wybór modeli, dzięki czemu dopasowanie konkretnego z nich do potrzeb i stylu jazdy nie stanowi problemu. Dostępny jest m.in. kask otwarty Scorpion, który doskonale sprawdzi się w przypadku wolniejszych motocykli. Aby uczynić jazdę jeszcze bardziej komfortową, został wyposażony w specjalną tkaninę podszewkową KwikWick II lub KwikWick III, która pochłania pot, ma właściwości antybakteryjne i hipoalergiczne. Oferujemy także kaski integralny Scorpion, zapewniający kompleksową ochronę głowy, oczu oraz podbródka. Posiadaczom sportowych lub turystycznych motocykli polecamy z kolei szczękowe kaski firmy Scorpion

 

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel