Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Filtry powietrza

Znaleziono: 585 produktów

Szeroki wybór filtrów powietrza do motocykli

Filtr powietrza do motocykli jest odpowiedzialny za usuwanie nawet niewielkich zanieczyszczeń, które przez układ dolotowy mogłyby przedostać się do silnika. Aby filtr efektywnie spełniał swoje zadanie i skutecznie zachowywał pierwotne właściwości należy go regularnie wymieniać, zgodnie z wytycznymi producenta jednośladu. W asortymencie naszego sklepu oferujemy wyłącznie filtry powietrza renomowanych producentów z wieloletnim doświadczeniem na rynku.

W sklepie Moto-Tour dostępne są produkty takich marek jak Hiflo, Ipone, K&N, Twin Air i UFO, przeznaczone zarówno do motocykli typu street, a także enduro, ATV, motocross, UTV, ATV, silników morskich i skuterów śnieżnych. Wysoka jakość i precyzja wykonania gwarantują pełną kompatybilność. Filtry powietrza do motocykli dostępne w tej kategorii charakteryzują się takimi samymi rozmiarami jak oryginalne. Ponadto zastosowanie wysokogatunkowego materiału filtrującego zapewnia skuteczną filtrację powietrza, bez względu na charakter jazdy i panujące warunki.

Filtr powietrza - co jeszcze warto o nim wiedzieć?

Czyste powietrze jest niezbędne do prawidłowego spalania mieszanki, a co za tym idzie, pracy silnika. W ofercie sklepu Moto-Tour, oprócz wysokiej klasy filtrów powietrza, można również znaleźć oleje wykorzystywane do nasączania filtrów typu gąbka. Ich zadaniem jest poprawienie filtracji w motocyklach off-roadowych i pojazdach typu ATV. Co jeszcze jest dostępne w asortymencie? Proponujemy także specjalnie zaprojektowane osłony wydłużające żywotność filtra powietrza. Ich celem jest również zatrzymywanie zanieczyszczeń.

Kolejne propozycje to solidne i wytrzymałe mocowania filtra powietrza, a także skuteczne preparaty w płynie, przeznaczone do efektywnego czyszczenia filtrów gąbkowych. Nowoczesna technologia redukuje do minimum opory ssania, co w praktyce przekłada się na zauważalny wzrost momentu obrotowego, a także mocy silnika. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek pytania dotyczące filtrów powietrza do motocykli lub innych produktów dostępnych w sklepie Moto-Tour, zachęcamy do kontaktu. Doświadczeni eksperci z chęcią pomogą w wyborze kompatybilnych podzespołów i akcesoriów.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel