Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Filtry oleju

Znaleziono: 153 produktów

Filtr oleju do motocykli - skuteczna ochrona silnika

Regularna wymiana filtra oleju silnikowego bezpośrednio przyczynia się do ograniczenia zużywania się elementów jednostki napędowej, pomiędzy którymi występuje tarcie. Częstotliwość wymiany oleju silnikowego i filtra jest ustalana przez producenta konkretnego motocykla. Przestrzeganie tych interwałów jest kluczowe do utrzymania silnika w dobrym stanie technicznym przez długie lata. Filtr oleju do motocykli skutecznie zatrzymuje zanieczyszczenia, nagar oraz opiłki metalu, które mogą doprowadzić do poważnej awarii jednostki napędowej. Aby filtr stale zachowywał swoje właściwości, musi być regularnie wymieniany.

W asortymencie naszego sklepu oferujemy wyłącznie sprawdzone filtry oleju produkowane przez renomowane firmy z wieloletnim doświadczeniem na rynku. W sprzedaży dostępne są produkty takich firm jak Hiflo, K&N i Twin Air. Zastosowanie nowoczesnych technologii filtrujących sprawia, że filtry w tej kategorii dorównują, a nawet przewyższają oryginalne normy określane przez producentów.

Co jeszcze warto wiedzieć o filtrach oleju do motocykli?

Dopracowana konstrukcja, w połączeniu z zastosowaniem wysokogatunkowych materiałów gwarantuje pełną kompatybilność ze wszystkimi najpopularniejszymi jednośladami dostępnymi na rynku. Jaki filtr oleju do motocykla wybrać? Aby uniknąć błędnej decyzji zakupowej, wystarczy skorzystać z naszej wyszukiwarki znajdującej się w górnej części strony. Po wybraniu marki, modelu i rocznika, w którym został wyprodukowany jednoślad pojawi się lista kompatybilnych produktów.

Oferujemy filtry oleju do motocykli, skuterów, ATV, enduro, motocross, UTV, a nawet skuterów śnieżnych i różnych silników morskich. W tej sekcji można znaleźć filtry zatwierdzone przez TÜV, czyli uznaną jednostkę certyfikującą, potwierdzającą skuteczność działania i trwałość produktów. W razie pytań związanych z filtrami oleju lub innymi częściami dostępnymi w naszym sklepie, zachęcamy do kontaktu. Doświadczeni doradcy z chęcią pomogą w wyborze konkretnego filtra i innych podzespołów.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel