Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Wyświetlacze biegów

Znaleziono: 1 produktów

Interesuje Cię wysokiej jakości wyświetlacz biegów do motocykla? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Dostępne w sklepie Moto-Tour urządzenia wyróżniają się uniwersalnością zastosowania. Nadają się one do wykorzystywania w motocyklach różnych marek. Wysokiej klasy wyświetlacz biegów sprawia, że jazda ulubionym jednośladem jest bardziej komfortowa i bezpieczna. Sprzęt gwarantuje bowiem szybkie i precyzyjne wyświetlenie konkretnego biegu, co w praktyce niweluje ryzyko pomyłki oraz usprawnia proces kierowania pojazdem.

Wskaźniki biegów – zalety nie do przecenienia

W sklepie Moto-Tour zaopatrzysz się w taki wskaźnik biegów, który będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Sprzedajemy modele w różnych wersjach kolorystycznych. Masz do wyboru wyświetlacz zmiany biegów np. w kolorze żółtym, czerwonym, niebieskim albo białym.

Markowe produkty wyróżniają się solidną konstrukcją. Ich wodoszczelna obudowa sprawia, że świetnie sprawdzają się one także w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Wyświetlacz biegów świeci mocno białym światłem, którego intensywność automatycznie dopasowuje się do poziomu jasności otoczenia. Wyświetlacz biegów GiPro zużywa stosunkowo mało energii elektrycznej. Wyposażono go także w funkcjonalną pamięć Flash. To gwarantuje trwałe zapisanie wszystkich ustawień także po odłączeniu zasilania urządzenia.

Wyświetlacze biegów do motocykli – rozmiar ma znaczenie!

Wyświetlacz biegów do motocykla musi nie tylko działać skutecznie w różnych warunkach pogodowych. Równie ważną cechą jest też poręczność i wygoda użytkowania. Wysokiej jakości wskaźnik biegów jest bardzo lekki i ma niewielkie rozmiary. Dzięki temu nie zajmuje zbyt wiele miejsca na motocyklu. Niektóre modele można podłączyć bezpośrednio do akumulatora.
Nie zwlekaj i już dziś zaopatrz się w innowacyjny wyświetlacz zmiany biegów, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Gwarantujemy, że ani przez moment nie pożałujesz podjętej decyzji zakupowej.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel